Daire - Ev Tadilatı

Ev, daire, yazlık veya villa gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım anlayışı ile projelendirip fiyatlandırıyoruz. Kullanılması gereken malzemeyi müşteriye listeli olarak sunup teyit alıyoruz. Tadilat uygulama aşamasına gelindiğinde en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışıyoruz.

Komple ev tadilatı işinde birden fazla çalışma çeşidi ve usta grubu bir arada kullanılır. Boya badana ustaları, alçıpan dekorasyon ustaları ve tesisat, elektrik ustaları projeye uygun bir biçimde koordineli çalışırlar. Bir yandan boya badana yapılırken, diğer yandan alçı alçıpan çalışmaları yapılır. Ayrı bir yerde evin tesisatı ve mobilya ile ilgilenilir.

Deneyimli kadromuzla tüm ev dekorasyon işlerinizi zamanında, sorunsuz ve ekonomik olarak kusursuz işçilik ile tamamlayıp teslim ediyoruz.

Çapan Yapı ve İnşaat olarak Ev Tadilatı için verdiğimiz hizmetler;

Tesisat çalışmalarıZemin kaplama (parke, fayans, epoksi)Boya badanaAlçı ve alçıpanMutfak Dolapları imalatı ve montajı, tamiriAskı Mobilya, vestiyer ve dolap yapımıDekoratif yerleştirmeler

 

Adresimiz


Merkez: Pancarlı Mah. Bahriye Üçok Cad. No: 14 Ufuk Apt. Altı
Şehitkamil - Gaziantep
Şube Fatih Sultan Mah Melek Sok No: 11
Nizip - Gaziantep

Tel : 0342 517 60 37
Cep: 0552 781 27 35
Cep: 0552 787 27 35

info@capanyapi.com