Hakkımızda

Çapan Yapı İnşaat Gaziantep'te nitelikli inşaat malzemeleri uygulama ve satışında faaliyet göstermektedir. Önce kaliteli ve dürüst hizmet felsefesiyle hareket eden firmamız geçen yıllar içinde onlarca kurumsal ve bireysel referanslar elde etmiştir ve halen birçok projeye hizmet vermeye devam etmektedir..

Çapan Çatı Sistemleri, Braas Çatı Sistemleri, Jotun Boyaları, Mapei Kimyasalları Gaziantep Partneri olarak çalışmaktadır. Firmaız, Braas Çatı Sistemleri Gaziantep Bölge Bayii olarak Güneydoğu Anadolu'da birçok projeye ve bireysel müşteriye hizmet vermektedir.

Firmamız, Braas Çatı Sistemleri'nin adına yaraşır projelerde uygulamalar yapmaya devam etmektedir. Braas Çatı Sistemleri, Mapei Kimyasalları ve Jotun boyalarının ürünlerinin toptan ve perakende satışında hizmet vermeye devam etmektedir.

Çapan YAPI, 2011’den bugüne, genç ve dinamik ruhundan, sürekli kendisini yenilemesini sağlayan heyecanından hiçbir şey kaybetmeden, markası büyüdükçe artan bir hevesle, hayatınıza konfor, estetik, güven ve mutluluk katmaya devam ediyor. Yaptığımız her işe yön veren mükemmellik tutkumuz, kalitesi ve mimarisiyle büyüleyen, fonksiyonel detaylarla hayatınızı kolaylaştıran yenilikçi projelerimiz, rakiplerimizin daima bir adım önünde olmamızı sağlıyor.

Misyon

Çapan YAPI olarak misyonumuz, hızlı, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi çözümler üretmek; satış öncesi ve sonrasında üstün müşteri hizmetleri sunmak; şehirde yaşam kalitesini artıran projeler tasarlamak.

Vizyon

Yenilikçi ve öncü yaklaşımı, güvenilir hizmetiyle, sektörde referans gösterilen firma olmak.